Haberler
RAFSTATİK RACKING SYSTEM ANALISIS www.rafstatik.com.tr web sitemiz yayına girmiştir. info@rafstatik.com.tr azizdag@rafstatik.com.tr | MÜHENDİSLİK MARKET www.muhendislikmarket.com www.muhendislikmarket.com.tr 2015 yılı itibari ile hizmet verecek olup. Ülkemizin saygın ve konusunda uzman mühendislerini bünyesine alıp tüm mühendislik projelerinde ,müşterilerine hizmet vermeyi planlıyoruz. AMAÇ: Tüm mühendislik parojelerinin tasarımını yapmak ,bunu yaparken bir çok göz tarfından kontrolünü sağlamak , kusursuza yakın proje tasarımları gerçekleştirmektir.

SIRT SIRTA RAF SİSTEMİ

SIRT SIRTA RAF SİSTEMİ

Paletli veya metal sandıkların depolanmasında en yaygın kullanılan depo raf sistemi dir. Sırt sırta raf sistemi işletmelere azami depolama alanı yaratarak depo alanından maksimum fayda sağlar. Birden fazla paleti yan yana depolama imkânı sunar. Sırt sırta raf sistemi nde Paletlerin her biri birbirinden bağımsız olarak yerleştirilebilir.

Sırt sırta raf sistemlerinde ayak profilindeki deliklerin farklı aralıklarda oluşu travers yüksekliklerinin kolay değiştirilmesini sağlamaktadır. Dolayısıyla raf yüksekliklerinde esneklik sağlamaktadır.

Manuel veya otomatik istif makineleriyle kullanımı mümkündür.Sırt sırta raf sistemi Kolay montaj ve demontaj özelliklerine sahip bu sistemde kullanıcının taleplerine göre tasarım yapılabilmektedir. Kullanılan özel aksesuarlar ile farklı ürünlerin depolanmasını sağlar. Sırt sırta raf sistemi ne İlave olarak konulan emniyet traversleri sayesinde paletler enine de depolanabilir. Ayakların ve traverslerin seçimleri, taşıma kapasiteleri, kat yükü ve parça yükü uluslararası standartlar göz önüne alınarak tasarlanmıştır.

azizdag-slide7 azizdag-slide6 azizdag-slide5 azizdag-slide4 azizdag-slide3 azizdag-slide2 azizdag-slide1 cropped-cropped-cropped-766_hesap-muhendislik-makale-3.jpg cropped-cropped-766_hesap-muhendislik-makale-3.jpg azizdag-245