Haberler
RAFSTATİK RACKING SYSTEM ANALISIS www.rafstatik.com.tr web sitemiz yayına girmiştir. info@rafstatik.com.tr azizdag@rafstatik.com.tr | MÜHENDİSLİK MARKET www.muhendislikmarket.com www.muhendislikmarket.com.tr 2015 yılı itibari ile hizmet verecek olup. Ülkemizin saygın ve konusunda uzman mühendislerini bünyesine alıp tüm mühendislik projelerinde ,müşterilerine hizmet vermeyi planlıyoruz. AMAÇ: Tüm mühendislik parojelerinin tasarımını yapmak ,bunu yaparken bir çok göz tarfından kontrolünü sağlamak , kusursuza yakın proje tasarımları gerçekleştirmektir.

Periyodik Bakım

MEVCUT DEPO RAF SİSTEMLERİ DENETİMİ, KONTROLÜ ,PERİYODİK BAKIM VE PERİYODİK KONTROL DIN EN 15635 VE BGR 234’E GÖRE KONTROL YAPILIR.

Firmaların depo raf sistemi olarak, yapacağı ve ya yaptırdığı tüm raf çeşitlerinin şantiyelerinin kontrolörlük- raf sistemlerinin montajın projeye uygunluğu bakımından kontrolü-raf sisteminin malzeme kalite bakımından kontrolü – raf sisteminin montajların ilerlemeleri raporları, raporlanması-raf sisteminin statik dinamik hesap bakımından montajın uygunluğu-raporlamanın hazırlanması- sipariş aşamasında raf üreticilerinin tekliflerinin incelenmesi tekliflerin karşılaştırılması konularında hizmet vermekteyiz.

9963_Hesap Mühendislik5Mevcut Depolarınızın Raf ayak ve ayak diyagonaller, traversler, ara bağlantılar, deprem çaprazları, üst çapraz bağlantılar, arka çapraz bağlantılar, raf yatay çaprazlarının kontrolü, bağlantı birleşim noktalarının taşıma kapasite hesapları yapılacaktır. Deprem yönetmeliğine ve uygunluğu test edilecektir. Hesap ve tasarımlarda kullanılmakta olan mevcut yöntem uluslararası geçerliliği ve saygınlığı olan programlar ile Avrupa ve ABD Raf Statik Hesap / Tasarım kurallarını içeren FEM (Federation of Material Handling) ve RMI (Rack Manufacturers Institute)  standartlarının kullanılmasını içerecektir.

Depreme uygun olmayan raflarınızın güçlendirme ve ilave alınacak tedbirler rapor edilip size sunulacaktır.

Depo raflarınızın kontrolü, denetimi, statik ve dinamik hesap kontrolü, rafların taşıma kapasite hesapları, proje deprem yönetmeliği uygunluğu, ulusal ve uluslararası yönetmeliklere uygunluğu açısından kontrolü yapılacaktır.